Diverse links naar biljartsites - Links to several billiard sites

9-Ball pool guide : http://www.homeleisuredirect.com/blog/pool/how-to-play-pool-with-karl-boyes.html
Pooltafel kopen? Dat kan bij de online biljartwinkel! http://www.biljart-expert.nl/
Focus on carom billiards photo's and links : http://www.billiardsphoto.com/
History of Billiards in the city of Nijmegen, Netherlands : http://www.noviomagus.nl/home1.html


Billiard Passion. Lots of information & downloads available: http://www.billard-passion.fr/index.php?lng=fr
The Illinois Billiard Club : http://www.illinoisbilliardclub.com
Voor historische gegevens over biljart en pool: http://www.charlesursitti.com
Carombil Billiards. Archief, oude en nieuwe films, artikels: http://carombil.wordpress.com/
Francis Connesson.  Kijk zeker eens onder "archives et anecdotes" : http://www.francis-connesson.net/
De prachtige verzameling biljartboeken en biljartkeus van Guy Huybrechts :
http://users.skynet.be/billard.billiards/
Thissen Biljarts, alle denkbare biljartmateriaal en toebehoren :http://www.amusement.be
Biljartnieuws vers van de pers De Ballen, alle nummers on-line : 
http://www.debiljartballen.be
Chicago Billiard Museum : http://chicagobilliardmuseum.org/home.html
De website van Gerard Klinkert, schrijver van menig biljartboek en lesgever :
http://www.gerardklinkert-biljartlessen.nl
Bommeltje: Uitleg over biljart, boeken en systemen : http://www.bommeltje.nl/biljarten/
Vanderkraan, driebandensystemen : http://www.vanderkraan.nl/SotteVille/SotteVilleIndex.html
Kozoom, alle wedstrijden on-line : http://kozoom.com
Uit Spanje, driebandensystemen : http://billarmetodico.blogspot.com/
Frederic Caudron : http://www.caudron.info/dutch/index.php
Billard Area: Duits biljartportaal van de Duitse bond : http://portal.billardarea.de/
Website van Xavier Gretillat :
http://www.xaviergretillat.com
De fysica van het biljartspel en bibliografie van Regis Petit : http://regis.petit2.perso.sfr.fr/billarda.htm
Spaanse biljartsite :http://entrada51.blogspot.com
Wikipedia over biljart met links naar andere sites : http://nl.wikipedia.org/wiki/Carambole
Nederlandse site met erg veel interessante links :http://biljart.startpagina.nl/
The homepage of English Billiards :http://www.eaba.co.uk/index.html
Andreas Efler, speler en schrijver :http://www.andreas-efler.com/
Billiards Forum, massa informatie :http://www.billiardsforum.info
Dick Jaspers, kersvers wereldkapioen driebanden 2011 : http://www.dickjaspers.nl
Sander Jonen, wereldkampioen artistiek biljarten.  Alle figuren zijn omstandig gedocumenteerd :
http://www.sanderjonen.nl
Superprestige bandstoten uit West-Vlaanderen.  Series in bandstoten en driebanden mooi weergegeven.
http://www.sppbiljart.be
Biljarts Verhoeven :http://www.verhoeven-biljarts.be/
Lakens Simonis : http://iwansimonis.com/
Ballen Aramith - Saluc :http://www.saluc.com/html/home.htm